Maliye Bakanımız
Naci AĞBAL
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Vekilimiz
Mücahit CİVRİZ
DMO E-Satış
DMO Evrak Takip
DMO Evrak Doğrulama
  2016 KAMUDA AKILLI SATINALMA KONFERANSLARI
Anasayfa Haberler 2016 KAMUDA AKILLI SATINALMA KONFERANSLARI

Genel Müdürlüğümüzün, “Kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını; kamu yararını gözeten, fiyat ve kalite dengesini sağlayan, verimli, etkili, profesyonel ve yenilikçi bir yaklaşımla tedarik etme” misyonu çerçevesinde; kamu kurum ve kuruluşlarımızın bilgilendirilmesi ve sunduğumuz hizmet kalitesinin arttırılması amacı ile; Konya, Antalya, Muğla, Kayseri, Gaziantep, Elazığ, Trabzon, İstanbul (Belediyeler), Kocaeli ve Balıkesir illerinde “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansları” düzenlenmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarımızın toplam 2919 temsilcisinin katılımlarıyla gerçekleştirilen konferanslarda; kamu alımı için tahsis edilen kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanılması, alımlar için ayrılan iş gücü, zaman ve diğer maliyetler bakımından tasarruf sağlanması, merkezi ve toplu alımın avantajları, kontrol ve denetim kolaylıkları, ürünlerin standart ve uygun fiyatlarla temini, Genel Müdürlüğümüz alım mevzuatı, uygulamaları tedarik usulleri ile hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler paylaşılmıştır.

KONYA

14 Mart 2016 tarihinde Konya’da yapılan “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansı”, kamu kurum ve kuruluşlarının 315 temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

ANTALYA

21 Mart 2016 tarihinde Antalya’da yapılan “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansı”, kamu kurum ve kuruluşlarının 230 temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

MUĞLA

24 Mart 2016 tarihinde Muğla’da yapılan “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansı”, kamu kurum ve kuruluşlarının 420 temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

KAYSERİ

28 Mart 2016 tarihinde Kayseri’de yapılan “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansı”, kamu kurum ve kuruluşlarının 250 temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

GAZİANTEP

31 Mart 2016 tarihinde Gaziantep’te yapılan “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansı”, kamu kurum ve kuruluşlarının 230 temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.p>

ELAZIĞ

04 Nisan 2016 tarihinde Elazığ’da yapılan “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansı”, kamu kurum ve kuruluşlarının 272 temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.p>

TRABZON

07 Nisan 2016 tarihinde Trabzon’da yapılan “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansı”, kamu kurum ve kuruluşlarının 382 temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

İSTANBUL

 

11 Nisan 2016 tarihinde İstanbul’da yapılan “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansı”, kamu kurum ve kuruluşlarının 243 temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.p>

KOCAELİ

12 Nisan 2016 tarihinde Kocaeli’de yapılan “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansı”, kamu kurum ve kuruluşlarının 207 temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

 

BALIKESİR

18 Nisan 2016 tarihinde Balıkesir’de yapılan “Kamuda Akıllı Satınalma Konferansı” Kamu kurum ve kuruluşlarının 370 temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

 

Günlük Ziyaretçi : 127 ,Toplam Ziyaretçi (2018) : 92835